"İnandırıcı, rekabetçi ve karlı bir ortaklığa yatırım yapın ve yıkıcı yenilikçi çalışmalarımıza devam etme çabamıza katılın"

Küresel İnternet teknolojileri pazarında 1997 yılından beri aktif olarak sürekli yenilik ve geliştirme fırsatları hedefliyoruz. Teknoloji dediğimizde, sadece yazılım değil, aynı zamanda internet genel sisteminin ayrılmaz bir parçası olan insan ve ticaret bileşenleri demektir.

                            

Yenilikçi ürün ve çözümlerin keşfedilmesi, geliştirilmesi ve pazarlanması üzerine odaklanan iş hedeflerini ve ayrıca entegre hizmetlerin sunumunu tanımladık.

                            

Ortak olma, büyümemizin temel direkidir

                            

Ortaklık, iş stratejimizin ve hedeflerimizin başarılmasının önemli bir parçasıdır. İş ortaklığı sayesinde temel işimizi ve dünya pazarındaki konumumuzu güçlendirdik.

                            

Bizimle işbirliği yapma fırsatı görüyor musunuz?

                            

Misyonumuz, yatırımcıların teknoloji ile ilgili ürün ve hizmetlerle ilgili iş projelerini hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Sektör uzmanlaşmasını, kümelenme rekabet gücünü destekliyor ve destekliyoruz ve işletmeyi düzene sokmak ve rekabet edebilirlik seviyesini yükseltmek için önlemler belirliyoruz.

                            

Aynı görüşü paylaşan iş ortaklarıyla ortak fayda yatırım fırsatları için yararlanmaya çalışıyoruz. Aşağıdaki endüstri sektörlerinde mükemmel iş olanakları sunuyoruz.

                            

– İnternet teknolojileri ve hizmetleri
– Mobil teknolojiler ve hizmetler
– E-ticaret çözümleri ve ürünleri
– Etkileşimli TV ve dijital tabela teknolojileri ve hizmetleri
– Alan adları ticareti

                            

Ortağımız olun. Bize ulaşın.
www.kadak.net